En toen ook nog door de controle bij de douane
En toen ook nog door de controle bij de douane Foto: JongNL Bergen

Jong Nederland gaat internationaal

Algemeen Hobby & vrijetijd Jeugd voor Jeugd

Nieuw Bergen | Op zondagochtend 6 juli vertrok het gezelschap Jong-Nederlanders met enkele begeleiders op de fiets richting het kampterrein over de Maas in Geijsteren voor het jaarlijkse zomerkamp! 

“We waren Bergen nog niet uit of… de eerste regendruppels vielen al”, zo staat in het verslag van Dag 1. “Gelukkig hielden we het met een regenjas goed vol en kwamen we zonder problemen aan op ons mooie terrein in Geijsteren.”

Daar ter plaatse stonden de tenten al klaar, dus kon de jeugd meteen beginnen met het inrichten van de slaapplekken. Alsof dat nog niet genoeg avontuur was, werd diezelfde dag via het kampthema ook nog even de grens overgegaan. Met de ‘paspoorten’ in de hand moest eenieder zich netjes melden bij de douane alvorens tot Duitsland toegelaten te worden.

Ook voor de komende dagen staat er weer veel te gebeuren. Zo zullen op dinsdag de minioren arriveren, en de senioren vertrekken op hike, een serieuze wandeltocht door de wildernis.

“We hebben er zin in!”, aldus de enthousiaste deelnemers.