
Gevarieerd programma bij eerste Cultuurzondag Café
Algemeen Jeugd voor Jeugd Kunst & cultuurAijen | Tijdens de eerste editie van het Cultuurzondag Café heeft de organisatie een gevarieerd programma kunnen presenteren. De locatie Melkfabriek Aijen was een schot in de roos met een prachtige ambiance waar een kleine vijftig bezoekers een mooie zondagmiddag beleefden.
Op zondag 26 mei was het, zeker qua leeftijd, een breed spectrum aan kunst en cultuurbeoefenaars die zich van hun beste kant lieten zien. Van de jonge tieners Finette van Rijswijk, Tehillah Felip en Sofia Moerland die enkele dansen ten uitvoer brachten tot de hoogbejaarde emeritus dominee Nico Schipper, die vertelde over zijn houtsnijwerken die een diep religieuze en persoonlijke betekenis vertolken. De moderater van deze middag was Robert Jan Verhagen, die met zijn invoelende vragen de gesprekken vlot en onderhoudend in goede banen wist te leiden, zorgde voor een soepele presentatie.
![]()
Nico Schipper en zijn houtsnijwerken
Ook werd er nog stilgestaan bij de Maasduinen natuurfotograaf Theo Hermsen, die op 1 maart jongstleden op 71-jarige leeftijd is overleden.
![]()
Er was een uitgebreide collectie te zien van het werk van Theo Hermsen
Bovendien was Cora Leek, vaste columnist van de Maasduinen Courant ook weer van de partij en droeg voor uit eigen werk. Daarnaast speelde Bart Arts, een van de grootste talenten van Fanfare “Les Montagnards” uit Bergen enkele mooie instrumentale stukken op een indrukwekkende marimba.
Fred Fransen


































