Afbeelding
Foto: Eigen

Gezellige kunstmarkt in Well

Algemeen Hobby & vrijetijd Kunst & cultuur

Well | Zondag 14 juni vindt tussen 12.00 en 17.00 een gezellige kunstmarkt plaats in de Grotestraat in Well. Ook de boulevard en bij de Vituskapel worden bij deze kunstmarkt betrokken. 

Inmiddels zijn 26 kramen al gereserveerd waar kunstenaars hun creaties laten zien. Daarnaast is het 75 jaar geleden dat in Well Molukse landgenoten zijn neerstreken. De Molukse muziekgroep Tahuri zal die middag op deze markt optreden. Archief Well besteedt in haar infokraam ook aandacht aan deze periode. Eenmalig wordt deze dag het terras van het gesloten restaurant ‘Brienen aan de Maas’ geopend voor heerlijke hamburgers en satés met  op de achtergrond Molukse muziek.  

Op deze kunstmarkt wordt ook gedacht aan aspirant kunstenaars. Zij kunnen zich uitleven in het straattekenen dat van 13.30 tot 16.00 uur plaatsvindt op de boulevard. 

 
 
 
 
 

Luister hier LIVE MDC Radio

Get it on Google Play
 
 

PODCAST

HOBBY EN VRIJE TIJD

HOOG WATER - LOB - DIJKEN

DUURZAME ENERGIE

VIDEO

SPORT