
Succesvolle zesde Maasduinen Toerrit levert 5000 euro op voor brandwondenzorg
Algemeen Hobby & vrijetijd Maatschappelijke discussieHeijen | Op zondag 31 mei vond de zesde editie van de Maasduinen Toerrit plaats. De tocht werd gekenmerkt door een afwisselende route door nieuwe landschappen, opvallende klassieke en moderne auto’s en een gemoedelijke sfeer onder de deelnemers. Een hoogtepunt was het bezoek aan het automuseum.
Dankzij de inzet van deelnemers en de steun van hoofdsponsor Rabobank werd een bedrag van 5.000 euro ingezameld. Het volledige bedrag komt ten goede aan de brandwondenzorg van het Expertisecentrum voor Kindertrauma- en Brandwondenzorg van het Radboudumc Amalia Kinderziekenhuis.
![]()
De organisatie spreekt van een geslaagde dag en bedankt alle betrokkenen. De volgende Maasduinen Toerrit staat gepland voor zondag 30 mei 2027; geïnteresseerden wordt gevraagd die datum alvast te reserveren.
Chris Smits

































