Met paaltjes is de doorgang voor auto's afgesloten
Met paaltjes is de doorgang voor auto's afgesloten Foto: Eigen

Halve Maan vanaf nu (deels) doodlopend

Algemeen Maatschappelijke discussie

Well | Op initiatief van de buurtbewoners is een deel van de Halve Maan in Well vanaf nu een doorlopende straat geworden. Het was al langer een wens van de buurt om de weg te ontkoppelen ter hoogte van de kruising met de Halve Maanseweg en N271. 

De op/afrit was een zeer gevaarlijk punt, waarbij je door de vele bomen geen goed zicht had op het aankomend verkeer. Begin dit jaar heeft de buurt een aanvraag ingediend om de verkeersituatie aan te passen. De gemeente heeft in april groen licht gegeven en de uitvoering aanbesteed. 

De straat richting de B&B Op de Halve Maan is nu doodlopend, de Halve Maan is vanaf nu alleen nog toegankelijk via de officiele afrit richting Maasduinen / Reindersmeer. De buurt is erg blij met de aanpassing en vooral omdat het nu een stuk veiliger is geworden.

Afbeelding
 
 
 
 
 

Luister hier LIVE MDC Radio

Get it on Google Play
 
 

PODCAST

HOBBY EN VRIJE TIJD

HOOG WATER - LOB - DIJKEN

DUURZAME ENERGIE

VIDEO

SPORT