
Ballonnen en confetti bij nieuwe start van het Struinhuys
Video Maatschappelijke discussie Ondernemers VIDEONieuw Bergen | Op zaterdagochtend 20 juni was het eindelijk zover, de feestelijke heropening van het Struinhuys in Nieuw Bergen. De winkel heeft een complete transformatie ondergaan met frisse verf, nieuw behang en een gloednieuw logo.
Bezoekers kunnen hun hart ophalen bij een uitgebreide collectie van topmerken zoals Pip Studio en VT Wonen. Naast hippe woonaccessoires is er ook een vernieuwde kledingafdeling met outletprijzen en een schattige sectie voor kraamcadeautjes.
Eigenaresse Sharona straalt van trots bij de heropening: “Ik ben heel trots; we hebben de laatste behangetjes gisteren nog opgehangen en alles is geverfd zoals je ziet”.
Een unieke vernieuwing is de eigen bezorgservice met de bus voor cadeaupakketten. Voor de feestdagen is er bovendien een prachtig poppenhuis beschikbaar, dat Sharona zelfs persoonlijk bij de mensen thuis komt monteren. Met deze frisse herstart is het Struinhuys weer helemaal klaar om de regio kleur te geven!
Chris Smits



































